Alljärgnevalt leiate meie pakutavad teenused:

 

laptopremont

Remondime kõiki tuntud ja tundmatuid arvuteid. Kui arvuti on aeglane, teeb lärmi või midagi muud millega te rahul ei ole. Kõik saab korda ja mõistliku hinna eest.

komplekteerimine

Kõikidel masinatel +2 aastat garantiid. Lisaks edaspidine hooldus ja remont soetatud arvutile -20% soodsam.

arvutite-hooldus-yo

Paneme kokku teile vinge mänguarvuti. Komplekteerimisel arvestame kliendi soove ja vajadusi viimsegi detailini. Oleme tänaseks aastaid sellega tegelenud. Iga uus projekt on eelmisest erinev, kuid põhitõed säilivad. Ja kuna odav ja hea ei käi käsikäes, siis keskendume me ennekõike kvaliteetsele lõpptootele, mitte ei püüa konkureerida turu kõige odavamate masinatega.

Hooldame kõiki laua-, süle- ja tahvelarvuteid. Puhastame tolmust ja määrime ära ventilaatorid. Vahetame ära termopasta ja termopadjad. Hooldame laptopide ekraani hinged ära – keerame kruvid kinni ja lakime kruvipead üle (et enam lahti ei tuleks olme vibratsiooni tõttu). Eemaldame arvutist viirused ja muud pahalased. Teeme korda tarkvara ja eemaldame arvutist ebavajaliku rämpsu, ilma kliendi andmeid puutumata.

telerite-remont2

Remondime kõiki, tuntud ja tundmatuid telereid. Teostame komponendipõhist remonti (st. ei vaheta ainult plokide kaupa juppe).

Kui teler ühel ilusal hommikul lõpetas koostöö ja enam pilti ei näita või on muu mure teleriga. Julgelt. Pöörduge meie poole.

nutiseadmeterem

Remondime nutitelefone ja tahvelarvuteid, vahetame ekraane, parandame toite ja usb pesasid. Likvideerime vedeliku kahjustused. Uuendame tarkvara.

Remondime ka GPS seadmeid (toitepesade vahetus, usb pesade vahetus, vedelikukahjustused), vahetame akusid.

elremont200

Remondime koduelektroonikat ja ka auto elektroonikat. Erinevat audio- ja videotehnikat. Korda teeme ka kaugjuhtimise puldid nagu teleri puldid, auto keskluku puldid jms. Teostame ka lihtsamaid jootetöid. Vajadusel astu läbi.

Kodulehe hooldus
Go top