Ma unustasin arvuti parooli!

Tänapäeva kiires elutempos ja kümnete ja kümnete paroolide ja pin koodide jadas võib meil kõigil juhtuda olukord kus peame endale kordama laused: ” Ma unustasin arvuti parooli! ”
Õnneks ei pea sellises olukorras väga kartma, et nüüd kõik katki on. Seadmete paroolide puhul saab enamus paroolid kas siis lihtsamal või keerulisemal viisil kas lahti muukida või ära vahetada. Näiteks windowsi kasutaja parooli saame me Teile uue kirjutada või kui isegi hästi läheb Teile kuvada. Selleks peate oma arvutiga meie poole pöörduma.
 

Kui kaua parooli taastus Arvutimeistrites aega võtab?

Parooli taastus Arvutimeistrites võtab aega keskmiselt 5  kuni 45 minutit – kui tegemist on Windowsi kasutaja parooli taastamisega.
Nutiseadmete paroolide nagu screenlock paterni taastus võib aega võtta 3h kuni kaks tööpäeva.
Windows serveri parooli taastus võtab samuti aega 5-45 minutit.
Arvutite BIOS’i paroolide mahavõtmine võib olla nende asjade juures kõige keerulisem. Tavalisel sülearvutil näiteks piisab lihtsalt BIOS’i resetist mis võtab samuti aega 5 kuni 15 minutit. Kuid kui näiteks tegu on äriklassi sülearvutiga siis on asi tunduvalt keerulisem, võib juhtuda, et ülde pole võimalik BIOS parooli maha saada aga kui on siis võib aega minna kuni 2-3 tööpäeva (ei ole ka välistatud samal tööpäeval õnnestumine).

Kui palju selline teenus Arvutimeistrites maksab?

Windowsi baasil arvutite kasutaja paroolide taastus ka. Windows serverid 45€ arvuti (kuni 5 kasutajat masina kohta).
Nutiseadmete “pattern ehk muster” paroolid ekraanilukul al. 45€ nutiseade.
Lauaarvutite puhul: BIOS parooli eemaldus: resetides mahavõtt 10€
Sülearvutite puhul: hinnad kokkuleppel.
 

Kodulehe hooldus Go top