Sülearvuti wifi ei tööta?

Kui sülearvuti ei suuda enam wifi võrkudesse ühendada, võib see olla tingitud nii raudvaralistest kui tarkvaralistest probleemidest. Ühed lihtsamad näited oleks lahtine wifi antenn või ka olukord, kus kasutaja on wifi-kaardi kogemata lihtsalt välja lülitanud. Alati on ka võimalus, et wifi kaart on ise spontaanselt otsustanud töötamise lõpetada või wifi kaardi driverid on korrupteerunud. Otsest põhjust, miks sülearvuti wifi ei tööta, on raske öelda.

Mida saaks ise teha?

Arvuti kasutaja ise saab kontrollida paari asja. Esimene asi oleks veenduda, et wifi kaart ei ole kogemata välja lülitatud kasutades fn klahvi koos F2-F12 klahvidega (enamjaolt on üks nendest klahvidest just puuteplaadi jaoks) või eraldi lülitit kuskil arvuti külje peal. Järgmine asi oleks kontrollida, kas windowsi operatsioonisüsteem ise leiab wifi kaardi üles. Siit maalt edasi ei ole palju teha kuna ülejäänud probleemid ja nende kindlaks tegemine-lahendamine vajab arvuti lahtivõtmist ja põhjaliku läbivaatamist ka tarkvara osas.

Kui palju remont maksaks?

Kuna antud probleemil on mitu võimaliku põhjustajat, on ka täpset hinda raske öelda. Kui olukorra lahendamiseks piisab kiiremast driverite paigaldusest, on hinnaks ca 10€
Teiste olukordade kohta on hinda raske öelda kuna probleem võib ka olla tingitud mitmest asjaolust.
Diagnostika arvutile on hinnaga 20€. Teeme teile hinnapakkumise ning kui töö tellite, ei pea diagnostikat eraldi tasuma.

 

Kodulehe hooldus Go top