feature-options

Remondime kõiki tuntud ja tundmatuid arvuteid.

 

Kui arvuti on aeglane, teeb lärmi või midagi muud millega te rahul ei ole. Kõik saab korda kiirelt ja mõistliku hinna eest.

arvutimeistrid arvuti remont
“Arvutimeistrite põhitegevus on arvutite remont ja hooldus. Kui arvuti on aeglane või teeb imelikku häält: PÖÖRDUGE ARVUTIMEISTRITESSE!”

 

Vaata ka: Arvuti täishooldus lehte.

Pikemalt ja detailsemalt:
∗∗∗

Arvutimeistrid tegelevad nii sülearvutite, lauaarvutite kui ka tahvelarvutitega. Valdav enamus remonditavatest arvutitest on just sülearvutid (ei tähenda seda, et sülearvuti halb oleks sellepärast, sugugi mitte, sülekate kasutajaid on lihtsalt rohkem ja tegijal juhtub).

∗∗∗

Vahetame ära Teie katkise ekraanipaneeli, olgu see siis, sülearvuti, tahvel arvuti, või hoopis mobiiltelefoni oma. Sülearvutite puhul ekraani vahetus võtab aega mõni tund – üldjuhul on samapäeva õhtuks või järgmise päeva pärastlõunaks arvuti ekraan vahetatud. (olenevalt kas varuosa on kohal olemas või tuleb tellida – 98% ekraanidest on meil Tallinnas koostööpartneri laos kohe olemas).

∗∗∗

Arvutimeistrite peamisteks eesmärkideks on ausus ja usaldusväärsus! Mis aga tähendab seda, et me ei hakka klientidele kunagi lubama seda mida me ei suuda täita.

Enamus Eesti turul tegutsevatest ettevõtetest reklaamib ennast ülikiire remondi ja olematute remondiaegadega (üldjoontes mõneti isegi 1-2 tunniga tehakse kõik vead korda) kuid kui kohapeale minna, selgub, et remondi järjekorrad on vähemalt nädal kui mitte enam pikad.

Meie kahjuks selliseid 1-2 tunni kiiruseid remondiaegu lubada ei saa, kuna meil on tööjärjekord ees, töid ei valita näo ja meeldimise järgi vaid tehakse järjekorras. See kõik aga ei tähenda, et me paindlikud ei ole, vastupidi. Leiame alati kõikidele probleemidele lahenduse ja tuleme klientidele vastu, kaasa arvatud ka klientidele kellele aeg on kõige olulisem faktor – teeme ka kiirtöid ja ootetöid – kuid see tähendab kliendi arvele 35€ lisa, kuna poolelijäänud või sellevõrra ootama pidanud järjekorras oleva kliendi seade tuleb meil väljaspool tööaega järgi teha, et graafikus püsida. Sellest ka eelisjärjekorra hind.

∗∗∗

Arvutite remont

Arvame, et ei hakka pikka teksti rohkem kirjutama vaid lisame lõppu märksõnu mida me remondime, mida hooldame arvutite puhul:

SÜLEARVUTID: laadija remont, laadija otsa remont, aku vahetus, klaviatuuri vahetus, ekraani paneeli ehk LCD vahetus, ekraani hingede vahetus/hooldus, korpuste vahetus, laadija pesa remont, kõvaketta vahetus, andmete taastus, kõvaketta mehaanika remont andmete taastuseks, sülearvuti emaplaadi remont, vedelikukahjustuste likvideerimine, tolmust puhastus, termopasta/termopatjade vahetus, jahutuste modifitseerimine, videokiibi või kiibistiku remont, toiteahela(te) remont, kõikvõimalike pistikute ja pesade vahetus ja remont, ekraani lampide remont, mälu lisamine, SSD ketta paigaldus, tarkvaraline hooldus, viiruste, paha- ja nuhkvara eemaldus, tarkvara paigaldus, täishooldus. Ühesõnaga kõigega mis puutub sülearvutitesse!

LAUAARVUTID: emaplaadi remont, toiteploki remont/vahetus, kõvaketta vahetus, andmete taastus, kõvaketta mehaanika remont andmete taastuseks, vedelikukahjustuste likvideerimine, tolmust puhastus, termopasta/termopatjade vahetus, jahutuste modifitseerimine, videokiibi või kiibistiku remont, toiteahela(te) remont, kõikvõimalike pistikute ja pesade vahetus ja remont, mälu lisamine, SSD ketta paigaldus, tuunimine/täiustamine (võimsuse lisamine võimsamate detailide arvelt), tarkvaraline hooldus, viiruste, paha- ja nuhkvara eemaldus, tarkvara paigaldus, täishooldus. Ühesõnaga kõigega mis puutub lauaarvutitesse!

Tahvelarvuteid me siia alla ei lisa. Nende kohta saate infot elektroonika remondi alt.

Lenovo Thinkpad T-series, Arvutite remont, Arvutistuudio

Arvutite remont

Usume tänaseni, et parim sülearvuti on vaieldamatult Lenovo Thinkpad T-seeria . Nad on aastaid tõestanud enda vastupidavust ülesehituses. Võiksime kiidulaulu lõputult kirjutada, aga hea asi reklaamib ennast ise.

Arvutite remont on põhitegevusi olnud meil juba pea 10 aastat, meie tehnikud on oma ala professionaalid ning armastavad seda mida nad teevad.

Kodulehe hooldus
Go top