Sülearvuti remont Arvutimeistrites

sülearvuti remont

Sülearvuti remont. Tänapäeva arenevas keskkonnas on sülearvuti saanud igapäevaseks tööriistaks väga paljudele. Kuid kahjuks kipub murphy seadus alati siis peale tulema kui sülearvutit hädasti vaja on. Teie õnneks on sülearvuti remont meie põhitegevusi. Seega kui sülearvuti nüüd remonti vajab ja ise jagu ei saa veast, siis julgelt! – pöörduge Arvutimeistritesse. Arvutimeistrite tehnikud on oma ala […]

Loe veel

Gamer arvuti

gamer arvuti

Gamer arvuti Arvutimeistritest! Just Arvutimeistritest saate endale Eesti parima hinna ja kvaliteedi suhtega arvuti kus iga detail on läbi mõeldud ning just teie soove ja vajadusi arvestades – mis seal salata, kõike muidugi eelarve suurust arvestades. Arvutimeistrite tehnikud on aastaid tegelenud gamer arvutite komplekteerimisega ning on oma ala spetsialistid – on välja kujunenud standardid ning […]

Loe veel

#2 Facebook kampaania – Lenovo Edge 15 arvuti loos

tasuta sülearvuti

Palju palju õnne võitjale! Kohtume juba varsti uutes kampaaniates ja loosimistes. Rääkisime veidi lähemalt ka meie peagi saabuvast veebipoest (mis küll vahepeal üleval oli, aga hoolduse ja uue kauba tõttu hetkel maas).

Loe veel

Facebook Kampaania nr.1 – “täishooldus tasuta” võitjad!

VÕITJAD: Kaie Leis Helen Mäevälja Sander Klausen Koit Põder Vaata ka videot:

Loe veel

Facebooki kampaania!

KAMPAANIA! Hakake meie sõbraks Facebookis ja jagage seda pilti edasi. http://www.facebook.ee/arvutistuudio Kõikide jagajate vahel loosime välja 4 (neli) võitjat kes saavad auhinna, milleks on süle- või lauaarvuti täishooldus Arvutistuudios väärtusega 45€ Loosimine: 06.08.2014 – Võitjatega võetakse ühendust. vaata ka: http://arvutimeistrid.ee/arvuti-taishooldus/ Pilt on tehtud meile remonti tulnud arvuti sisust.

Loe veel

Järjekordne rahulolev klient!

Rahulolev klient Mikaado OÜ’st tõi meile väikese kingituse. Head lapsed saavad ikka kiita. Nii saime ka meie. Mikaado OÜ tegeleb toiduainete tööstusega. Nii saime ka meie nende omatoodangut maitsta. Aitähh Mikaado! Väga hea siirup oli! Palavate ilmadega ideaalne.

Loe veel
Go top